Pagina 1 van 1

Loopt niet met koude motor

Geplaatst: 17 jan 2012, 12:19
door 10rob01
Hoi alle club leden,

Ik heb nu een maand of drie een 280SE uit 85 op LPG automaat.
Hij start op benzine en als je gaspedaal bedient schakelt hij over op gas.
Dan is het ook direct stotteren en stoten en afslaan.
Wat ik al heb gedaan: rotor, verdelerkap, bougies, kabels, kleppen gesteld, vacu controle.
Ik moet altijd het gas erop houden anders slaat hij af. Als de motor warm is dan blijft hij wel lopen maar niet perfect.
Op benzine loopt ie goed, geen probleem.
Ben bij een LPG inbouwbedrijf geweest en deze heeft hem niet goed kunnen afstellen, wist nog wat lekkende injectorrubbers te vinden dmv remmenreiniger erop te spuiten bij draaiende motor.(dan hoor je het toerental omhoog gaan en weet je dat dit brandbare goedje naar de cilinder wordt ingezogen en daar verbrandt).
Dus dat wil zeggen dat je op iedere cilinder een andere mengverhouding hebt en dus slecht lopen.
Deze injectorrubbers heb ik vervangen.
Het probleem is nog niet verdwenen maar ik ga vrijdag weer naar mijn LPG monteur. Hopelijk gaat hij het wonder verrichten anders word ik langzaam #@#$%$
Ik ben door mijn fantasie heen,
Als iemand nog iets anders weet, graag???

Groet Rob

Re: Loopt niet met koude motor

Geplaatst: 17 jan 2012, 16:45
door MuktaII
Hoi Rob,

heb je je CO gecontroleerd? en is de verdamper goed afgesteld? Dan uiteraard ook nog verder kijken naar vacuumlekken, bv het rubber onder je spinnekop, of wellicht heb je een backfire gehad (kan ook een kleine zijn geweest) waardoor je stuwschijf krom is getrokken.
En als goed alternatief als je er niet meer uit komt: de Hobbyhut in Zutphen, 'even' langs gaan bij Hans en Danker ..... B)

S6!!

Re: Loopt niet met koude motor

Geplaatst: 18 jan 2012, 12:33
door 10rob01
Bedankt voor je tips MuktaII.
Als het afstellen vrijdag geen soelaas geeft dan rest mij idd de hobbyhut nog.
Ik hou jullie op de hoogte van de ontwikkelingen.

Gr. ikke

Re: Loopt niet met koude motor

Geplaatst: 23 jan 2012, 20:25
door MG1
Check de rechterkant, en dan met name onderaan de motor eens. Die slangen willen ook nog wel eens los gaan maar dat is slecht te zien. Eventueel kan het ook het vacu├╝m van automaatbak zijn, achteraan de motor rechts.

Je hebt waarschijnlijk een vacu├╝m lek.

succes ermee.

Re: Loopt niet met koude motor

Geplaatst: 31 jan 2012, 20:16
door Douwe
ik weet niet of bij jou ook over de injectors rubberen buisen lopen van injector naar injector
want deze buisen willen wel graag bij de aansluitingen van de injectoren scheuren
kijk maar in de showroom van mij